הכח בקידום האתר האישי שלכם דרך הרשתות החברתיות

הרבה לקוחות שלי באים אליי לא פעם ושואלים אותי, תגיד מה אני צריך אתר אינטרנט אם יש לי פייסבוק עסקי?

לאותם לקוחות אני עונה שפייסבוק עסקי לא מחליף אתר אלא מהווה תוספת לאתר ומדובר ב-2 פלטפורמות ראויות ושוות שצריכות לעבוד יחד ביחסי גומלין. ואפשר לעשות את זה בקלות וביעילות באופן כזה שתצאו נשכרים מכל הכיוונים (ותרוויחו יותר כניסות גם לאתר וגם לרשתות).

למה פייסבוק עסקי לא מחליף אתר:
1. בפייסבוק אתם דיירי משנה של צוקרברג היקר ואין לכם שום אמירה על מבנה הדף (התפריט למעלה? בצד? וכו' הוא קובע), האחוזים של חשיפת הדף ובגדול אתם נראים כמו כולם (למעט עיצוב הקאבר).
2. כל פוסט שתשימו ייעלם במעמקי הפיד ואף אחד לא יגלול אחורה לראות אותו.
3. יש המון הסחות דעת בזמן גלישה בפייסבוק.

לעומת זאת באתר אתם נכנסים לממלכה הבלעדתי של בעל האתר והעסק…הנראות יחודית ומחמיאה, אתם בעלי הבית ומחליטים על הנראות והמבנה שלכם וכל דבר שקורה באתר.

אתמול למשל, לקוח ידוע שלי שעיצבתי ובניתי לו אתר אינטרנט, פרסם פוסט באינסטגרם על כתבה מאוד מעניינת שהוא כתב למגזין ידוע.
במקום לשים את הכתבה במלואה באינסטגרם, הוא שם רק פתיח של כמה שורות מהכתבה והמשך קריאה עם לינק לכתבה באתר. מאז (אתמול בתשע בערב), היו סביב 150 כניסות לאתר.

זו הדרך הנכונה לטעמי לעבוד ביחסי גומלין בין רשתות וחברתיות ואתר אינטרנט ויוצאים נשכרים מכל הכיוונים. לאט לאט מייצרים תוכן בלעדי באתר ונותנים פוש לחשיפה שלו דרך הרשתות החברתיות. ואז נוצרת קהילה לאתר עצמו שיודעת ששם מקבלים תכנים שווים ודינאמיים בבלעדיות ובאופן נגיש, נוח, אסתטי ומחמיא.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *