שישה אפסים

התחלנו אתמול לצפות בשישה אפסים, עוד סדרה מדוברת של כאן 11 שהצליחה ליצור באזז ובצדק…אחרי פרק אחד נרדמתי, לא בגלל שהשתעממתי, פשוט הייתי מאוד עייף והילית הפסיקה כדי שנמשיך לצפות יחד במועד אחר.

כעבור שעה התעוררתי במקרה ולא הצלחתי להירדם שוב, אז צפיתי בכל הסדרה בבינג' בלתי ניתן לעצירה עד לפנות בוקר. הילית כמובן כעסה כשסיפרתי לה את זה כשהתעוררתי, כששאלה למה קמתי כל כך מאוחר, אבל זה כבר לפוסט אחר.

אז כאן 11 שיחקו אותה שוב, מקווה שגם אתה קורא את הפוסט הזה כבוד השר קרעי, והצליחו לייצר דרמה ישראלית מקורית, מעניינת, עכשווית ומאוד לא שבלונית.

סיפור המסגרת מספר את סיפורם של שישה אנשים שזוכים בפרס הגדול בלוטו וכדי לקבל את הכסף נדרשים לעבור סדנה של שמונה מפגשים.

בדרך לקבלת הכסף המיוחל הם ואנחנו הצופים מקבלים שיעור על זוגיות ארוכת ימים וגם זוגיות חדשה, מורכבות של יחסים בין אחים, שקרים והדחקות, הורות, אומץ, זהות ומימוש עצמי, הזדקנות, בצע כסף ומה לא.

הכל עשוי באמינות ובמקצועיות החל בבימויו הנהדר של ניר ברגמן ("כנפיים שבורות") פסקול מדוייק של אלדד גואטה ("לה לה לנד") וכמובן משחק נפלא של כל המשתתפים, במיוחד ליאורה ריבלין ושלמה בראבא אבל גם של רוני דלומי ואלישע בנאי שמזוהים יותר כזמרים ויתר המשתתפים, עופר חיון המרגש, שני קליין ורותם קינן. ממליץ בחום 💛