238 מילים על סקס

טוב חברים, היום אני רוצה לדבר איתכם על סקס, אחד הנושאים הכי נוכחים בחיינו ומצד שני הכי לא מדוברים…בטח לא באופן אותנטי.

בין גברים, מנסיוני, אף אחד כמעט לא מדבר אמת בנושא אלא אם יש קירבה אישית ממש ממש גדולה ובפורום מאוד אינטימי של אחד על אחד ולדבר על זה עם נשים (שלא במסגרת טיפולית) יכול להתפרש לא נכון ולהיות מביך ואפילו מסוכן בעידן הנוכחי.

גברים בד"כ נוטים להתפאר בכיבושיהם ומגדילים ומאדירים את עצמם בנושא, במיוחד כשמדובר בפורומים של של חבורות פוקר וכו', שם כל המצ'ואיזם יוצא לאור.

אני דוקא חש פה ושם צורך לדבר על הנושא עם חברים אבל בד"כ נמנע כי אני חש שזה מביך את הצד השני (כנראה בצדק) ולדעתי זה פספוס כי זה באמת נושא חשוב ומהותי בחיינו שרובנו לא נותנים לו ביטוי פומבי כלשהו.

הכל מסביבנו, כולל פרסומות בטלויזיה ובשלטי חוצות נשען על סקס, סקס מוכר רכבים, מוצרי חשמל ומה לא, אבל בפועל, ביום יום, לא מדובר, מוחבא מתחת לשטיח.

אותי באופן אישי היה מעניין לדעת (ולא שאני שואל), מה קורה לזוגות בקשר לנושא הזה עם השנים והשחיקה (הטבעית) בנישואין, איפה זה נוכח בחיים הזוגיים וכמה משפיע על איכות הקשר הזוגי (ברור שכן!!!)…ואיך זוגות מתמודדים עם זה בעידן הנוכחי בו מחליפים חדשות לבקרים כל דבר (טלפון, עבודה וכו') ויש לא מעט זוגות, מסתבר, שגם מחליפים את השותף/ה למיטה בין אם זה בבגידות (הסטטיסטיקה מדברת על שמונים אחוז!!!) או במערכות יחסים פתוחות, פוליאמוריה וכו'.