תעתועי גורל

הסיפור של אדווה ליזר, מטפלת הוליסטית, כל כך לא שגרתי שצריך לשפשף עיניים בתדהמה כדי להבין ולהאמין שהוא אמיתי. בגיל 8 גילתה אדווה שאומצה ובגיל 26 התברר שאומצה באופן לא חוקי על ידי הוריה המאמצים וגם עברה התעללות. את כל הכאב הזה רתמה אדווה לצד החיובי עם תחושת שליחות מעוררת השראה והפכה למטפלת הוליסטית (רפלקסולוגיה, נטורופתיה, רפואת תדרים), על מנת להיטיב ולשפר את חייהם של כמה שיותר אנשים בקליניקה החדשה והמושקעת שלה בנתניה.

בתחילת שנת הקורונה זכיתי לעצב לה את המיתוג (לוגו, כרטיס ביקור, רולאפ) לכבוד השקת הקליניקה החדשה שלה: https://bit.ly/2ZycfsE והנה אנו סוגרים את שנת הקורונה הזו גם עם אתר תדמיתי חדש עבורה: https://advalieser.co.il

לכבוד האירוע החגיגי התיישבנו לראיון קצר בזום:

מתי היה הרגע שידעת שתהיי מטפלת הוליסטית?
"כבר בעשור הראשון לחיי, אהבתי לעזור לאנשים ולתת להם מענה כאשר היו עצובים.
בתיכון נהגתי לנתח אופי של מי שהיו בסביבתי וכבר בשנה הראשונה עשיתי צעדים ראשונים לעבר יעוץ לאחרים בתחום הבריאות, כאשר הפכתי לצמחונית והבנתי שיש קשר ישיר בין מה שאוכלים לבין בריאות מיטבית לאורך החיים."

למה בחרת דוקא במקצוע הזה?
"מנסיון אישי מוצלח והבנה שזה מה שגורם לי להמון סיפוק"

הגעת עם המקצוע לאן ששאפת להגיע?
"בהחלט כן ויחד עם זאת יש תמיד מבחינתי חשיבות לדיוק ולמידה נוספת לעומקם של דברים על מנת להתעדכן, להתמקצע ולשמור על בידול."

מה החלום המקצועי הכי גדול?
"להקים מרכז בריאות שבו יהיו תחת קורת גג אחת מעבדות מקצועיות עם בדיקות מתקדמות מתחום הרפואה הפונקציונלית ומטפלים מומחים בעלי נסיון רב מהתחום שלי(נטורופתיה ורפואת תדרים), מהרפואה הסינית, הומיאופטיה, רפואה הודית, הרבולוגיה ועוד…

כמו כן, בד בבד לעשות מחקר מקיף בשיתוף עם אנשי מקצוע מכל העולם על פיברומיאלגיה('דאבת השרירים'), לתת מענה הוליסטי על פי העקרונות של התחום שלי כבר משלב האבחון על מנת להגיע לאבחנה מבדלת ולטיפול מדוייק".

אם לא היית במקצוע הזה במה עוד היית רוצה לעסוק?
"חקירות. כבר שנים שאני באופן הכי טבעי משתמשת בשאילת שאלות ובדליית מידע בדרכי שלי בעת הצורך.יצא לי כבר הרבה יותר מפעם אחת לעלות על מידע שהיה נסתר מרוב האנשים ולפתור בעיות רציניות"

https://advalieser.co.il