שנה מורכבת

עברה עליי שנה מאתגרת, כל מיני עניינים אישיים שלא כאן המקום לפרטם, אבל יכול להגיד שדוקא בתקופה הזו, למדתי המון על עצמי ועל החיים ובעיקר על הכח האדיר שאני מוצא בתוכי להרים ולחזק את עצמי בכל מצב, גם כשלא הכל ורוד וקל. אז מה הכי עוזר לי?

1. משפחה והילית אשתי – למרות כל הקשיים מנסים לתמוך אחד בשניה ברגעים שצריך את זה. לפעמים מצליחים יותר ולפעמים פחות אבל לרוב מנסים.

2. חברים – לשמחתי מקיפים אותי חברים/ות, ידידים/ות, מכרים/ות וגם לקוחות מקסימים ואכפתיים, שנעים לדבר איתם ולקבל עצות, אוזן קשבת והמון אמפתיה וזה מאוד מאוד מרים ומחזק.

3. עבודה – עבודת העיצוב עבורי, מעבר לפרנסה ושאר היתרונות והריגושים, היא גם סוג של תרפיה, הייתי אומר כמעט מדיטציה, כשאני עמוק בתוך העיצוב אני רק שם, מתנתק מכל עניין אחר סביב וזה מאוד מנקה ומחזק את הנפש. כמו שפיטר רוט הגדיר מקסים פעם בהמלצה שנתן לי: "העניין המקצועי אצלו הוא עניין גם רגשי".

4. כתיבה – כתיבה מאוד מנקה לי את הראש ובעיקר עוזרת לי להגדיר ולחדד לעצמי מחשבות ותחושות, כמו למשל הפוסט הזה.

5. מוזיקה – מוזיקה תמיד היתה המלאך השומר שלי. שומע מוזיקה כל היום בזמן שאני עובד (שזה הרבה מאוד שעות) ואין לתאר כמה זה משמח ומרים לי את המצב רוח.

6. הליכות יומיות – הליכה עושה לי טוב לנפש, קל וחומר בתקופות מורכבות.

7. סדרות שוות – לסגור יום עבודה עם כרבולית וכוס סיידר חם, במיוחד בחורף, זה באמת עונג גדול. בדיוק סיימנו השבוע את "סמוך על סול", סדרת מופת שלא רציתי שתיגמר וכרגע יש איזו ריקנות עם סיומה ומתחילים את "הכתר" בתקווה שתמלא את הבור.

יום טוב חברים יקרים ❤

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *