פוסט אורח

16 ביוני 2023

חג הספר העברי – נעמי שמר

חגיגת הספר העברי 2023 מתרחשת בתזמון מעניין במקביל לעליית האתר של נעמי שמר, שהוגדרה בצדק רב לטעמי כמשוררת ומלחינה. נעמי עצמה לדברי ללי הגדירה את עצמה מזמוראית, ביטוי שלא ממש תפס.

המשך קריאה
16 ביוני 2023

חג הספר העברי – מאירה ברנע גולדברג

מאירה ברנע גולדברג זו המצאה! מעבר לשלל עיסוקיה (פירוט בהמשך) היא כוכבת רשת. כל פוסט שלה זוכה למאות לייקים ותגובות. היא אותנטית באופן נדיר ברשת.

המשך קריאה
16 ביוני 2023

חג הספר העברי – ערן צור

ערן צור, מעבר להיותו מוזיקאי מחונן, ייחודי ופורץ דרך לטעמי, מפלרטט עם כתיבה, שירה ופרוזה לאורך כל הקריירה שלו כמוזיקאי פעיל. הטקסטים בשיריו הם שירה מזוקקת.

המשך קריאה
21 ביוני 2023

חג הספר העברי – אברי גלעד

אברי גלעד תמיד סיקרן אותי, עוד מימי "מה יש" ו"העולם הערב" וגם אחרי. הכריזמה, חוש ההומור, השנינות, הכנות, האימפולסיביות ועוד תכונות שעשו אותו כוכב גדול על המסך שלנו כבר 40 שנה.

המשך קריאה
21 ביוני 2023

חג הספר העברי – דנה אלעזר-הלוי

בתור ילד שהיה מחסל ארבעה ספרי חסמב"ה בלילה, לעצב ולבנות את האתר הרשמי של סופרת הילדים והנוער דנה אלעזר-הלוי, הסופרת שכתבה את סדרת 'שליחות חשאית' (החסמב"ה של הדור הזה),

המשך קריאה
17 ביוני 2023

חג הספר העברי – שרון מולדאבי

ההתוודעות הראשונה שלי אל שרון מולדאבי קרתה לקראת סוף השרות הסדיר, כשהתחלתי לקרוא את ביקורות המוזיקה שלו בעיתון 'חדשות' עליו השלום (אחר כך גם הבנתי שהוא כתב בשם בדוי ב"ווליום", מגזין מוזיקה).

המשך קריאה
26 ביוני 2023

חג הספר העברי – אמנון פישר

זוכר את עצמי בגיל 25, גר בדירת סטודנטים בתל אביב בצפון הישן עם שותף ושותפה. דירה ראשונה מחוץ לבית ההורים. בדיוק החלה אז בערוץ 1 התוכנית "תוסס" בהנחיית שחקנים חדשים וצעירים שלא הכרתי.

המשך קריאה
16 ביוני 2023

חג הספר העברי – גלית דהן קרליבך

הסופרת גלית דהן קרליבך, פנתה אליי לפני שנה וחצי בערך לעיצוב ובניית אתר. אני לא זוכר איך היא הגיעה אליי, כנראה דרך האינטרנט כמו שקורה בלא מעט מקרים.

המשך קריאה
26 ביוני 2023

חג הספר העברי – דורון שנער

לפני שנתיים בעקבות המלצה של מס' סופרות שעשיתי להן אתר, בראשן הסופרת מאירה ברנע גולדברג, פנה אליי הסופר דורון שנער שאעצב ואבנה גם לו אתר. בתכלס הוא הסופר הראשון והיחיד בינתיים שעשיתי לו אתר.

המשך קריאה
1 ביולי 2023

חג הספר העברי – קרין אהרון

קרין אהרון, סופרת, מעורכת ספרותית ומייסדת ומנהלת עמותת 'גנים טובים' פנתה אליי לפני כמה חודשים בעקבות הכרות בפייסבוק שאעצב ואבנה אתר חדש לעמותה שהיא ייסדה ומנהלת.

המשך קריאה
21 ביוני 2023

חג הספר העברי – שירז אפיק

שירז אפיק, סופרת ועורכת סיפורי חיים, גילתה מחדש את הכתיבה בזמן שביתת הסטודנטים הגדולה אי שם בשנות התשעים. מאז הספיקה להוציא ארבעה ספרים/

המשך קריאה
1 ביולי 2023

חג בספר העברי – נטע ענבר – סבן

את נטע ענבר סבן – פסיכולוגית קלינית מומחית, הכרתי דרך חברי הטוב יהורם גלילי, איש יחסי הציבור של ספרה "מחול התודעה והנפש", שאותו ערך ספרותית, לשונית והוציא לאור.

המשך קריאה
6 ביולי 2023

חג הספר העברי – פרופ' עמיר תומר

את פרופ' עמיר תומר הכרתי דרך חברי הטוב יהורם גלילי שהיה היחצ"ן של ספר השירה שלו "מעצב אהבות". עמיר חיפש מישהו שיקים לו אתר אינטרנט שיאגד כל פעילותו.

המשך קריאה
30 באפריל 2021

אמנות האיפור

את מיכל הניג פגשתי לראשונה במעגל נטוורקינג עסקי 'שפע'. מודה שהיא סיקרנה אותי עוד לפני שהבבנתי במה היא עוסקת. זיהיתי מייד שילוב מסתורי ובלתי אפשר של כריזמה בטונות, ביישנות וחיוך כובש.

המשך קריאה
20 באפריל 2021

החסמב"ה של הדור הזה

בתור ילד שהיה מחסל ארבעה ספרי חסמב"ה ללילה, לעצב ולבנות את האתר הרשמי של סופרת הילדים והנוער דנה אלעזר-הלוי, הסופרת שכתבה את סדרת 'שליחות חשאית', היה אתגר מרגש ומרתק במיוחד.

המשך קריאה
11 באפריל 2021

להיות מאושרת

את עינת זרגרי, מומחית לחוויה מאושרת, הכרתי בפייסבוק ומייד התרשמתי מהאנרגיות הטובות, יכולת הנתינה ואהבת האדם הטבועה בה. מאז אניחנו עוקבים איש אחר רעהו, מפרגנים וגם משתפים פעולה.

המשך קריאה
21 בפברואר 2021

תעתועי גורל

הסיפור של אדווה ליזר, מטפלת הולסטית, כל כך לא שגרתי שצריך לשפשף עיניים בתדהמה כדי להבין ולהאמין שהוא אמיתי. בגיל 8 גילתה אדווה שאומצה ובגיל 26 התברר שאומצה באופן לא חוקי.

המשך קריאה
8 בינואר 2021

הייתי יכול להיות ד"ר ל…

לא כל יום יוצא לי לעצב ולבנות אתר לד"ר לביולוגיה מולקולרית! אתגר מקצועי עיצובי לא קטן. לרגל האירוע החגיגי ערכתי ראיון קצר עם ד"ר סיגל ביצור, מרצה על מדע ובריאות ואחת החכמות שיצא לי להכיר.

המשך קריאה
25 בנובמבר 2020

האדריכלית שחולמת לבנות ארמון לאוליגרך

עם עליית האתר החדש לאויר, מספרת ענבר בנזש מתי ידעה שתהיה אדריכלית ואילו חלומות מקצועיים עוד יש לה. בסיומו של תהליך יצירתי ומעורר השראה עם האדריכלית ענבר בנזש הגענו לקו הגמר עם אתר חדש.

המשך קריאה
16 בינואר 2020

מומחית להסרת מכשולים מנטליים להרזיה

פוסט אורח מאת תמר איל: מומחית להסרת מכשולים מנטליים להרזיה. מגיל שמונה הייתי מכורה לשוקולד. התמכרות כל כך טוטאלית, כל כך עוצמתית, שנמשכה שנים כה רבות, עד כי ראיתי בה מאפיין אישיותי שלי.

המשך קריאה
9 בינואר 2020

אינטואיציה מעשית

פוסט אורח מאת: ניבי אוזן- מאסטרית NLP ומפתחת את שיטת "אינטואיציה מעשית" שנועדה לחיבור לנתיב היצירתי ופריצת דרך בקריירה של אומנים, מוסיקאים ויוצרים. 

המשך קריאה
8 בדצמבר 2019

משחקי ילדות

פוסט אורח מאת דנה וינטר: מאמנת אישית ומטפלת רגשית לילדים ונוער. "אורי, דנה, טל, מיכל, ליאת הביתה. קדימה לעלות מאוחר"…אלו הקולות שנשמעו אצלנו בשכונה כשהשעון הראה את השעה שבע בערב,

המשך קריאה
28 בנובמבר 2019

ד"ר לדחיינות

פוסט אורח מאת עמי ויסברג: מאמן עיסקי. במהלך השנים האחרונות אני מאמן אנשים במגוון רחב של תחומי חיים, אנשים המגיעים עם רצונות רבים ומגוונים אך מכנה משותף אחד לכולם…להיגמל מדחיינות

המשך קריאה
30 באוקטובר 2019

מכתבים בבוידעם – על עריכת סיפורי חיים

פוסט אורח מאת שירז אפיק: סופרת ועורכת סיפורי חיים. פעם, בחיים אחרים, הייתי עובדת סוציאלית. סיימתי את התואר הראשון ויצאתי אל העולם כשאני מאמינה בכול ליבי שאהפוך אותו למקום טיפה יותר טוב.

המשך קריאה
26 באוקטובר 2019

איך מביאים את המוזה?

פוסט אורח מאת הסופר, עורך ספרותי, משורר, איש יחסי ציבור ופעיל חברתי: יהורם גלילי. תודה רבה לאלדד בוברוביץ' על הכבוד והזכות להיות אחד הכותבים הראשונים במדור "פוסט אורח" בבלוג החדש שלו!

המשך קריאה
26 באוקטובר 2019

שבעה דברים שלא כולם יודעים על רופאים

פוסט אורח מאת: ד"ר רעות שוהם – פסיכולוגית ארגונית, מומחית לארגוני בריאות. והנה שבעה דברים שלא כולם יודעים על רופאים: 1. הם לומדים הרבה מאוד שנים. שש שנים בבית ספר לרפואה

המשך קריאה
25 באוקטובר 2019

אני ודיויד בואי

פוסט אורח מאת המוזיקאי והיוצר: נועם אקוטונס. אני לא כל כך מת על סיפורים שמתחילים ב: "אני לא אשכח את הפעם הראשונה שקניתי תקליט של דיויד בואי…" אז אספר דווקא על הפעם הראשונה שקניתי דיסק

המשך קריאה