משהו ישן (ולא טוב)

אתמול עשיתי חיסון לשפעת!

מכיוון שאני אסמטי (סוג של קבוצת סיכון) כבר כמה שנים שאני עושה וטפו טפו יש שקט בגיזרה בחורף. גם החיסון עובר על פי רוב בשקט ובשלום.

אלא שאתמול משהו היה שונה. תוך חמש דקות מרגע החיסון, תקף אותי סוג של התקף צרבת אימתני שלא חוויתי מעולם. אני לא יודע אם זה בגלל החיסון או סמיכות מקרית אבל זה היה נורא ובעיקר מבהיל ברמות. החל לי לחץ בחזה מלווה בצריבה מטורפת במעלה הגרון ברמה שהחומצה הגיעה פיזית לחלל הפה וסוג של תחושה מדומה (או לא) של חנק. מי שחווה התקף צרבת קשה בטוח יבין על מה אני מדבר וזה היה אחד הקשים שחוויתי.

ואז נחשו מה קרה? החרדה הישנה והטובה הרימה ראש והרגשתי שאולי הגיע הזמן שלי ואלה רגעיי האחרונים? הרגשתי רע ברמה שאולי אני הולך להזדכות וככה נראים הרגעים האלה.

ניסיתי להרגיע את עצמי, לשתות מים, לקחתי כדור מאלוקס (נוגד חומציות שיש לי קבוע עליי לכל צרה שלא תבוא) ואז עוד אחד וכמעט התחלתי להתפלל.

בסוף, כשראיתי שזה לא משתפר, עליתי חזרה לסניף וביקשתי לראות רופאה. היא בדקה אותי, לחץ דם, א.ק.ג וכו׳ והכל היה תקין למזלי ואז תוך כמה דקות הצרבת החלה להתמתן והתחלתי להירגע.

קמתי היום כל כך שמח ומאושר פשוט להיות, לחיות…תנו לי רק את השיגרה שלי בדיוק כמו שהיא. כל כך מעריך אותה ואת החיים שלי, בחיי! (ורק בלי התקף צרבת אם אפשר).

לגביי חיסון בשנה הבאה? אחשוב פעמיים. יש לי שנה להתלבט על זה עכשיו!

שבת שלום חברים יקרים ❤️🙏

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *