מי אני

שלום וברוכים הבאים לבלוג שלי.

שמי אלדד בוברוביץ', מעצב גרפי במקצועי ובהכשרתי, חובב עיצוב, כתיבה וקריאה ותלמיד נצחי של החיים. חולה מוזיקה (ברמה פתולוגית), פריק של שקשוקות (רצוי בשישי בבוקר אצל 'הקוסם', הרוס על הביטלס (סוג של מחלה חשוכת מרפא). נשוי להילית, אדריכלית במקצוע ואב גאה לתאומות מקסימות בנות 17, רומי וליה.

מאז שאני זוכר את עצמי בערה בקרבי אהבה גדולה לציור, לכתיבה. וכמובן למוזיקה. כבר בגיל חמש נהגתי לצייר במשך שעות כשברקע מתנגנת מוזיקה ישראלית מתקליטים שהשמיע לבקשתי אבי ז"ל. הציורים שציירתי נתלו אחר כבוד בתחנת טיפת חלב ובקופת החולים בשכונת מגורינו בחולון.

באוסף המוזיקלי שהלך והתעצם במהלך השנים הצטברו עד כה יותר מ-2,500 תקליטי ויניל ו-4,500 דיסקים. כיום, כשאני מעצב ללקוחות שלי אתר אינטרנט או לוגו או כותב טקסטים ספרותיים ואחרים, נשמעים ברמקולים שלידי שירים של גידי גוב, סולן להקת גזוז (האלבום הראשון שרכשתי ולימים הפך ללקוח שלי), של אריק איינשטיין, ושל אלפי זמרים, זמרות ולהקות מישראל ומחו"ל, וכמובן איך אפשר בלי שירים מהדיסקוגרפיה של הלהקה האהובה עליי: הביטלס.

לפני שנים אחדות סגרתי מעגל מרגש, כשהמרתי את מכחול הציור מילדותי בתוכנת הפוטושופ ובתוכנות עיצוב נוספות והתחלתי לעצב אתרי אינטרנט אמנותיים למוזיקאים, לאמנים ולשחקנים כמו: גידי גוב, יהודה פוליקר, יוני רכטר, פיטר רוט, אבי בללי, עידן אלתרמן, ואחרים. מדובר בפסקול חיים של דור שלם שאני מנציח באינטרנט. עיסוק אמנותי זה מחבר בין שלוש אהבותיי הגדולות – מלבד אשתי ושתי בנותיי כמובן – מוזיקה, עיצוב גרפי וכתיבה.

וכיצד התחילה אהבתי הגדולה לכתיבה?
כבר כילד כתבתי שירים ויומן אישי על חוויות רבות שעברתי בחופשות המשפחתיות ובטיולים שונים. בשנים האחרונות באה לידי ביטוי יכולת הכתיבה שלי בספר שאני כותב (ומקווה להשלים כבר השנה את כתיבתו, עריכתו והוצאתו לאור) וגם בפוסטים רבים שאני מעלה לפייסבוק על נושאים רבים המעסיקים אותי וכמובן את הסובבים אותי: אהבתי הגדולה למשפחתי, ההתרגשות מהגדילה וההתפתחות של בנותיי גדלות, סטיגמות, חומרנות, חרדות, טרנספורמציה, פחדים, חלומות ועוד שלל נושאים וכמובן המוזיקה שבלעדיה החיים היו טעות!

אז כל מי שמעוניין לקרוא את תובנותיי ולהכיר אותי ואת חיי, מוזמן לקרוא את מחשבותיי המתפרסמות בבלוג זה.