מחשבות לשעת בוקר

יש לי חבר בשכונה שגר בניין לידי. בדרך כלל אנחנו רואים יחד כדורגל (מונדיאל, ליגת האלופות) ואתמול באופן חריג הלכנו בערב לדרינק. לכאורה אין שום עניין בידיעה הזו, אז למה אני מספר לכם את זה?

אז ככה,

1. פתחו פאב בשכונה שלנו, שכונת אם המושבות. לדעתי זה חתיכת סקופ ואני הולך להפוך אותו לפאב הבית שלי. מקום פינתי קטן, אוירתי, אחלה תפריט, בירה מושלמת, שירות נהדר ואיזה כייף סופסוף ללכת ברגל לפאב.

2. יש לי המון עבודה בתקופה האחרונה למרות שהיא מרגשת ברובה ולמיטב שיפוטי אפילו חשובה ומשמעותית, היא גם כוללת ערימה של מטלות טכניות. אז אתמול אחרי מרתון אינסופי משמונה בבוקר עד שמונה בערב, החלטתי לקחת ברייק! זה כייף וחשוב לנפש.

3. שווה להיפגש פעם בכמה ימים פנים אל פנים עם חבר/ה, מחוף לזום, ווטסאפ ושאר המסכים! זה עושה טוב לעור הפנים.

4. חבר שגר בניין לידך זה סטארטאפ! קבענו בשמונה וחצי בחניה, עשינו חצי שעה הליכה ואז חתכנו לפאב וזה משעשע ואפילו נחמד לשבת בפאב בטרנינג.

5. בדרך דברנו בלי הפסקה, דיבור אמיתי מהלב, נטול שופוני. כן, גם פוליטיקה לא נפקדה מהשיחה ולמרות שאנחנו בדעות הפוכות לגמריי, הצלחנו לשוחח גם על הפיל הזה ולהקשיב באמפתיה איש לרעהו גם אם לא הסכמנו על רוב הדברים.

בסוף הבילוי, כשנפרדנו בחניה אמרתי לו: ״תדע לך שאני שמח ומאוד מעריך את העובדה שהצלחנו לשוחח גם על פוליטיקה, להקשיב ועדיין להישאר באנרגיה טובה וחברית, שאפו עלינו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *