לפעמים, טיימינג זה שם המשחק

להיות אותנטי ונאמן לתחושות הבטן, לרצונות, לחלומות, לא לתת מקום לפחדים ומצד שני שום דבר לא בכח…לתת לדברים לקרות בזרימה הטבעית של החיים ואז? הכל מסתדר בדיוק כמו שהוא צריך להיות.

למה אני מספר לכם את כל זה?

היתה אמורה להיות לי השבוע פגישה עם לקוח שמאוד רציתי לפגוש ולקח המון זמן ולא מעט מאמצים עד שהצלחתי לתאם איתו פגישה. מדובר באדם מאוד עסוק. ביום הפגישה התכוננתי, התחתכתי, הברקתי את הסטודיו וחיכיתי אחוז התרגשות.

מגיעה השעה הייעודה והוא לא מגיע. אחרי 5 דקות סימסתי לו ושאלתי אם הוא בדרך והוא סימס שאצלו רשום שהפגישה בכלל למחרת. לא היה תיעוד כתוב לתיאום הפגישה בינינו, זה היה בשיחת טלפון, אז הנחנו שמישהו מאיתנו טעה, קורה.

חשבתי להגיד לו: 'אחלה אז מחר באותה שעה?', אלא שלמחרת היו לי כבר 2 פגישות על 2 אתרים ולא רציתי לבטל אותם מפאת כבודם של אלה שקבעתי איתם. בתוך תוכי עברה מחשבה שאם לא אקיים איתו את הפגישה למחרת, לך תדע מה יהיה כי הבן אדם באמת מאוד עסוק וכו'.

אז אמרתי לו, 'מה עם יום חמישי?', שזה יומיים אחר כך והוא אמר, 'בוא נקבע לראשון בבוקר?'…'נשמע לי נהדר', עניתי וקבענו שהפעם 'אשלח לו הודעה כתובה' בווטסאפ עם השעה והתאריך על מנת שלא יהיו חלילה אי הבנות עוד פעם.

היום בבוקר הוא שלח לי הודעה שמפאת כל מיני ענייני הפקה אישיים, הוא מבטל את הפגישה בראשון ודוחה כרגע את כל עניין האתר. וכל היום ניקרה לי מחשבה וביאסה לי את המוח שאם הייתי נפגש איתו למחרת (ביום שהוא חשב שהפגישה אמורה להתקיים), ודוחה את 2 הפגישות שהיו לי (שאחת מהן ביטלה לי בסוף ערב לפני הפגישה), אז אולי היינו עכשיו כבר בעיצומו של התהליך.

מה שמוביל אותי למחשבה שלפעמים הכל נופל על טיימינג. ואולי לא? לך תדע. בכל מקרה, כל היום ייסרתי את עצמי על הפספוס הזה, ממש התבאסתי! מצד שני, מאוד מאמין שהדברים קורים כמו שהם צריכים לקרות והאתר הזה כנראה לא היה אמור להיות שלי. וזהו זה! חוץ מזה היה לי אחלה יום שבעולם, אז באמת שאין לי מה להתלונן…❤️🙏

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *