למה אלדד?

אמא שלי סיפרה לי:
״נולדת פג בחודש שביעי, נתקעת עם הרגל ברחם ונקרעה לי הרחם. איבדתי המון דם ולקחו אותי לניתוח חירום. הייתי שבועיים בלי הכרה ורק אחרי שבועיים ראיתי אותך. גם אתה היית בסכנת חיים כל התקופה הזו (בערב הראשון כבר הודיעו לאבא שיכין את עצמו שאני ואתה ככל הנראה לא נעבור את הלילה).

ואז אחרי שבועיים כששנינו התאוששנו ויצאנו מסכנת חיים ונתנו לי לראות אותך, האחות שטיפלה בך במחלקת התינוקות ביקשה ממני לקרוא לך אלדד אם לא אכפת לי ואמרתי לה:
׳מוזר, גם אני חשבתי על השם הזה, אז עכשיו ללא שום ספק אקרא לו אלדד' ונראה לי שאתה אוהב את השם שנתתי לך, נכון?״.
״בהחלט אמא! מאוד אוהב״.

פירוש השם אלדד:
הנביא אלדד היה אחד הנביאים המסקרנים ביותר במקורות העבריים – הוא חי בתקופת משה רבנו ויחד עם נביא נוסף, מידד, התנבא על כך שמשה לא יכניס את בני ישראל לארץ המובטחת, אלא הדבר ייעשה על ידי יהשוע בן נון. הנבואה הזו, שהתבררה כנכונה, מסמלת כנות ויושר, גם כאשר האמת כואבת ולא נוחה.

ערך נומרולוגי:
הערך הנומורולוגי של השם אלדד הוא 3

ניתוח נומרולוגי:
אנשים שהערך הנומרולוגי של שמם הוא 3, הם בעלי יכולות ריכוז יוצאות דופן. הם יכולים להקשיב ולצפות במספר דברים במקביל ועדיין לתפוס את הגרעין המרכזי מאחורי כל אחד מהם – תכונה שיש בה הרבה תועלת בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים.

לצד יכולת הריכוז והקשב הגבוהה, אנשים אלו הם גם חמים וידידותיים, נעים לשהות במחיצתם וקל להתקרב ולהתחבר אליהם. הם אינם מתפתים לרגשות קנאה ואינם רכושנים כלל. למרות אופיים הנוח של אנשי הספרה 3 בערך הנומרולוגי של שמם, הם עשויים להיות גם עקשנים ומעט שתלטנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *