ללכת שבי אחריה

אילנית חוגגת שישה עשורים בהיכל התרבות בתל אביב, 21.6.2024

זכיתי להיות אחה"צ באחת מההופעות הטובות והמהנות שראיתי בימי חיי (וראיתי אלפי הופעות). אילנית האחת והיחידה חגגה שישה עשורים של קריירה מופלאה לראשונה בהיכל התרבות.

זו היתה הופעה מרהיבה, הכל היה מקצועי ומתוקתק ברמות אחרות. סאונד מושלם, וידאו ארט נפלא ואילנית אחת בשיאה, מקצוענית כתמיד, נוצצת, מרגשת ומרוגשת (נרשמו כמה דמעות).

הלהקה שאיתה על הבמה היתה נהדרת וכך גם ה'סט ליסט' של ההופעה שכלל את כל השירים האלמותיים האלה שמלווים את חיינו עשרות שנים: "הנה ימים באים", "לכל אדם כוכב", "נחמה", "חלק בעולם", "ללכת שבי אחרייך", "תצלום ישן", "בללייקה", "אהבה היא שיר לשניים", ״כבר אחרי חצות״, ״אי שם״, ״ארץ ארץ״, ״חופשי ומאושר״, "שיר של יום חולין" הנפלא וגם מחרוזת חיננית של שירי ילדות ברזילאים שגדלה עליהם.

בין הביצועים הנהדרים לא שכחה אילנית להודות לנורית הירש שנכחה בהופעה על כל השירים הנפלאים שהלחינה לה, לקול תשואות רמות של הקהל.

האנרגיה בהיכל היתה יוצאת דופן והיה מאוד מרגש לראות את האהבה שהקהל הרעיף על אילנית מהרגע הראשון שעלתה לבמה (לרגע חששתי שתעוף אחורה מההדף של מחיאות הכפיים) ועד ההדרן עם "בשנה הבאה" ו"פרפר נחמד" הקסום ששלח את הקהל הגדול שגדש את ההיכל לאחה"צ תל אביבי עם חיוך מאוזן לאוזן, לא משהו של מה בכך בימים הקשים והעצובים שעוברים עלינו.

תרשמו ביומנים, מופע נוסף בהיכל התרבות ת"א ב-15.8, ט"ו באב. תעשו לעצמכם טובה ואל תפספסו.

צילום: טולי זמיר

2 thoughts on “ללכת שבי אחריה

  1. נראה לי שישנה חזרה נוסטלגית לתקופת שנות ה- 70 וה-80. טרום מהפיכת הזמר המזרחי. משום מה, 7.10.23 החזיר אנשים לתקופות בהן "האליטה" האשכנזית, החילונית, השירים שלה וכוכביה הפכו לנציגי דור 2023.

    1. זה לא קשור לזמר המזרחי וגם לא ל-7.10.
      אנשים מתגעגעים לישראל של פעם, לביחד, לתמימות, לא רואה קשר לעניין עדתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *