להיות מאושרת

את עינת זרגרי, מומחית לחוויה מאושרת, הכרתי בפייסבוק ומייד התרשמתי מהאנרגיות הטובות, יכולת הנתינה ואהבת האדם הטבועה בה. מאז אנו עוקבים איש אחר רעהו, מפרגנים וגם משתפים פעולה. התראיינתי אצלה בשבוע שעבר ב'רדיו ליפס' בתכניתה ל'היות מאושרת' והנה היא מתראיינת אצלי בבלוג.

 

צילום: ויקי מוצפי  /  איפור ושיער: מיכל הניג


היה רגע שידעת שתהיי אדם שהעיסוק שלו זה להעניק לאנשים חוויה מאושרת?
"לפני כעשור בנקודת שבר, חושך ותהום לאחר טיפול פוריות שביעי שנכשל, גירושין ופיטורין חשבתי שזה הסוף ואז בת קול פנימית וחיבור מופלא לקול הבריאה מסרו לי מספר מסרים שנתנו לי אור, אמונה והודיה".

הגעת עם המקצוע לאן שרצית?
"לאחר כשבע שנים בהן צעדתי בדרך להיות מאושרת העזתי ואזרתי אומץ להוציא לאור את הספר "להיות מאושרת" ושנה לאחר מכן יצרתי את המחברת המאושרת כדי לעזור, לעודד, לרומם ולשמח עוד נשים שלא יודעות או לא זוכרות שהן מאושרות כאן ועכשיו ואיך להתחבר להוויה הזו בכל מקום וזמן".

למה בחרת במקצוע הזה?
"להיות מאושרת זו דרך חיים ולא עיסוק. נכון שאני מתפרנסת מסדרת ההרצאות "להיות מאושרת למרות הכל" וממכירת הספר והמחברת, עם זאת זו בשבילי דרך חיים ואני מתרגשת ושמחה עם כל אשה שמצטרפת לדרך ולמסע החיים המרתק הזה".

מה החלום המקצועי הכי גדול?
"החלום הכי גדול ( שאני בטוחה שברגע שאגשים אותו יהיה אחד אחר) שתהיה לי תכנית טלויזיה עם מאות אלפי צופות שבה אפיץ את הדרך להיות מאושרת ובזכותה אמכור מיליוני עותקים מהספר  והמחברת ואמלא את ההרצאות שלי".
.

אם לא היית במקצוע הזה במה עוד היית רוצה לעסוק?
"אם לא הייתי מעניקה חוויה מאושרת ומפיצה את הדרך הייתי או סופרת או זמרת או שחקנית או גם וגם וגם".

לפייסבוק של עינת:

https://www.facebook.com/einatzar1

https://www.facebook.com/עינת-זרגרי-einat-zargari-104470544273966