יום הולדת 53 בצל הקורונה

הייתי אמור לחגוג היום אחה"צ מסיבת יום הולדת עם 100 חברים, הופעה של סי היימן ומסיבת ריקודים מטורפת של די.ג'י גלי מרגלית בבר מגניב בכפר סבא…אז בוטל כמובן הרבה לפני שהספקתי לפרסם ולהוציא הזמנות. לא נורא, מבטיח מסיבה חלופית לסיום הקורונה מייד כשהחיידק ייאות לצאת מחיינו.

ולמרות ביטול המסיבה חייב להגיד שקיבלתי כל כך הרבה אהבה וחום בהודעות בווטסאפ, בסטוריז למיניהם ובעיקר פה בפייסבוק (זירת הפעילות המרכזית שלי רוב ימות השנה) ובאמת כייף גדול לחוות ולהרגיש הד חיובי ואוהב על כל מה שאני עושה כל השנה ובעיקר להרגיש שזה נכנס לליבותיהם של לא מעט אנשים.

יכול להגיד לסיכום שהיתה לי שנה מדהימה וברוכת עשייה עם ים של מיתוגים ואתרים חדשים ומרגשים לאביהו מדינה, ד"ר חיים שפירא, 'זהב שחור', לייבל התקליטים של האוזן השלישית, אריאל הורוביץ, אמנון פישר…(רשימה חלקית כמובן), בלוג חדש – "החיים על פי אלדד" בו אני רושם ומהגג מחשבות על החיים, על מוזיקה, עיצוב ועוד, הגשמת חלום של צילומי מחווה לדיויד בואי בפורים, פתיחת קבוצה העצמה קטנה ומדליקה, המון מוזיקה, בתקליטים חדשים והופעות מרגשות וגולת הכותרת לסיום השנה…גילוי הקסם שבבישול ובראש וראשונה הכנת שקשוקה לראשונה בחיי שיצאה לפחות ברמה של השקשוקה בקוסם!

תודה רבה חברים יקרים על כל הברכות והאהבה שהרעפתם עליי היום בנדיבות גדולה! אוהב המון ❤️🙏