גידי חוגג 70

מזל טוב לגידי גוב, אדם מאוד מאוד יקר לליבי (ולליבם של עוד המון המון ישראלים מכל הגילאים והחתכים) שחוגג היום 70 ❤️🙏

אין ספק שהפגישה המקרית עם גידי גוב במהלך שיחת חולין עם חבר בבית קפה, היתה ועודנה רגע מרגש מאוד בחיי האישיים ומכונן בחיי המקצועיים. מרגיש בר מזל שניתנה לי הזכות לעשות לגידי את האתר הרשמי שלו: https://www.gidigov.co.il

ישבתי לשיחת בוקר בבית הקפה השכונתי עם חבר ולפתע ראיתי בזוית העין את גידי מתקרב עם אדם נוסף. לפני שהתיישב נעמדתי מולו ואמרתי לו שאני עוקב אחריו באדיקות מכיתה ד' והוספתי שראיתי שיש לו אתר אינטרנט די ישן. "אתה אייקון תרבות", אמרתי לו, "ואשמח להכין לך אתר חדש שהולם אותך'". הוא חייך ואמר שאולי הגיע הזמן לחדש את האתר והוסיף בחיוך שהוא אוהב את החולצה שלי. רק אז שמתי לב שלבשתי באותו בוקר במקרה חולצה עם הלוגו של תוכנית הטלוויזיה המיתולוגית 'זהו זה'.

תהליך העבודה עם גידי היה מרתק. הוא רצה אתר שיאגד כל מה שעשה במהלך השנים במוזיקה, בטלוויזיה ובקולנוע, ועם זאת ישדר מינימליזם, מעין חדר ריק שבו הכל מתגלה בהדרגה, ברוח הזן היפני. הוא היה מעורב בכל פרט והאג'נדה העיצובית שהציג בפני בפגישת העבודה הראשונה הכתיבה את הנראות ואת המקוריות של האתר.

כעבור מס' שבועות, כשראה את הסקיצה הכמעט סופית, גידי אמר לי:
'יקירי, אתה גאון עיצוב. עשית אותי מאושר'. זה היה אחד הרגעים המרגשים ביותר עבורי מאז שהתחלתי לעצב וכל זה קרה אצלי בסטודיו, קטע מטורף בפני עצמו, כשגידי מבקר אצלי! (לא ישנתי כל הלילה לפני מהתרגשות).

זמן קצר אחרי שהאתר עלה לאויר הוזמנו להופעה שלו בזאפה עם הבנות וזה היה פשוט כייף אדיר. אחרי ההופעה נכנסנו לחדר האמנים והוא אמר לבנות: "תקשיבו אתן חמודות, ראיתי מהבמה איך רקדתן כל ההופעה", (שמרו לנו מקומות ממש מתחת לבמה), אין דברים כאלה, לא אשכח את הרגעים האלה לעולם!!!

מאחל לגידי הרבה שנות יצירה, טיולים ואוכל טוב (עם אהרוני) כשיחזרו החיים הרגילים (מקווה שבקרוב) וכמובן הרבה בריאות, נחת ורגעים משמחים ❤️

גידי גוב חוגג 70: https://bit.ly/2PnI6HG

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *