אמסטרדם

גיל 27, טיול עם בועז ואיל לשוויץ, לחתונה של יריב, חבר מאותה תקופה שהתחתן עם קתרין אהובתו השוויצרית, אותה הכיר בסיני מס' שנים קודם. גרתי איתם שנתיים בדירה שכורה בדיזינגוף 109 (מעל סטימצקי) עד שעברו לשוויץ.

לאחר שבועיים בשוויץ (כולל החתונה והופעה בלתי נשכחת של הרולינג סטונס), שכרנו רכב (אני איל ובועז) ונסענו לאמסטרדם (לא לפני שעצרו אותנו 6 שוטרים שוויצירם עם רובים שלופים כי חנינו בטעות (רבע שעה בזמן שהורדנו את התיקים לרכב), בחניה השייכת למשטרה המקומית בעיירה הפסטורלית (לכאורה) הנקראת 'סאנט גאלן' שם התגוררו יריב וקתרין (אבל זה כבר לפוסט אחר).

הייתי אז בשיא הדאון של החיים…בדיוק סיימתי לימודי גיאוגרפיה שלא ממש אהבתי באוניברסיטת תל אביב ולא היה לי מושג מה אני הולך לעשות, מאוהב כבר שנתיים אהבה קשה, מייסרת ובעיקר לא ממומשת במישהי שאז נראתה לי פסגת החלומות למרות שכולם סביבי הזהירו אותי מההתחלה שמדובר ב'פאם-פאטאל', אבל הייתי צעיר מידי, רומנטי מידי וכנראה ראיתי יותר מידי סרטים של פולנסקי באותה תקופה ולא ממש הקשבתי להם.

הטיול הזה לאמסטרדם כולל הנסיעה החורפית הארוכה משוויץ לשם, זכור לי כטיול הכי מלנכולי שהיה לי אי פעם, עם תחושה עזה של בדידות קיומית (כולל לילה אחד שתמסטלתי ונירדמתי באיזה מועדון מעופש על הרצפה עד ארבע בבוקר עם ׳מדנס׳ ברקע בווליום מטורף).

בתמונה אני נראה דוקא שליו ומחוייך…אל תאמינו לתמונות 😜

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *